18-12-23

Wij wensen alle relaties en vrienden prettige kerstdagen en een voorspoedig en gezond nieuwjaar toe!

Niet overal wordt kerstmis zo onbezorgd gevierd als bij de meesten van ons. Daarom heeft TachoByte, inmiddels alweer vele jaren, haar eigen traditie opgebouwd en doneren wij in de maand december een gift aan een goed doel in plaats van het versturen van kerstkaarten. Dit jaar hebben wij gekozen voor Stichting Kinderen Kankervrij (KiKa).

Wij wensen alle relaties en vrienden prettige kerstdagen en een voorspoedig en gezond nieuwjaar toe!

Niet overal wordt kerstmis zo onbezorgd gevierd als bij de meesten van ons. Daarom heeft TachoByte, inmiddels alweer vele jaren, haar eigen traditie opgebouwd en doneren wij in de maand december een gift aan een goed doel in plaats van het versturen van kerstkaarten. Dit jaar hebben wij gekozen voor Stichting Kinderen Kankervrij (KiKa).

De organisatie

‘Groot worden door klein te blijven’, dat is ons motto. Groot worden in wat wij doen en willen bereiken, maar klein blijven in kosten. We zijn trots op ons team, onze actievoerders, de vrijwilligers en alle donateurs. Want zij maken de plannen van KiKa mogelijk.

Het KiKa team

Met ons enthousiaste team van circa twintig medewerkers werken we vanuit het Olympisch Stadion in Amsterdam. Op de afdelingen onderzoeken, marketing & communicatie, informatie & services, financiële administratie en vrijwilligerscoördinatie doen we er samen alles aan om KiKa in goede banen te leiden. Het KiKa team wordt aangestuurd door algemeen directeur Jakolien van Eijk en financieel directeur Remko Veenstra.

Vrijwilligers van KiKa

Ruim 150 vrijwilligers vertegenwoordigen KiKa door heel Nederland. Wat ze zoal doen? Ze helpen in de KiKa ruimte van het Prinses Máxima Centrum, verkopen KiKa knuffelberen en werken als gastdocent op basisscholen. Onze vrijwilligers gaan namens KiKa langs bij bedrijven, scholen, verenigingen en particulieren om hun symbolische chequemomenten te begeleiden.

Elke drie dagen krijgt een kind kanker (19% redt het niet).

Er zijn veel verschillende soorten kinderkanker. Daarnaast is de soort kanker onder te verdelen in verschillende typen met verschillende eigenschappen. Om de precieze diagnose te kunnen stellen, moet een kind met kanker daarom eerst diverse onderzoeken ondergaan. De meest voorkomende vorm van kanker bij kinderen is bloedkanker, ook wel leukemie genoemd. Naast leukemie zijn er ook andere veelvoorkomende vormen van kinderkanker, zoals hersentumoren, neuroblastoom en niertumoren. Elke vorm van kinderkanker heeft zijn eigen kenmerken en behandelingen.

Wat doet KiKa in de strijd tegen kinderkanker?

KiKa financiert onderzoek naar kinderkanker. Gericht op het verhogen van de genezingskans, maar ook onderzoek naar het verminderen van bijwerkingen en late effecten door de behandeling.

Hier wil TachoByte graag aan bijdragen en hebben wij dit jaar voor Stichting Kinderen Kankervrij (KiKa) gekozen.

Uw TachoByte team

Vraag een offerte aan